PAR MUMS

SIA „SKANDINĀVS” dibināts 2005.gada 17.maijā. Uzņēmuma dibinātāji ir Raitis Grīvāns un Baiba Šeja. Tajā laikā uzņēmums pieteica sevi tirgū ar nebijuši plašu sortimentu, kas šobrīd ir kļuvis tikai vēl plašāks. Klientiem piedāvājam iegādāties- lietotus un jaunus apģērbus, mēbeles, traukus, dažādus sadzīves priekšmetus, elektropreces, interjera lietas, sporta preces, aprīkojumu invalīdiem u.c. preces.

SIA „Skandināvs”, atsaucoties uz klientu pieprasījumu ir paplašinājis savu veikalu tīklu līdz 12 veikaliem, un vasaras sezonas laikā, klientiem ir pieejams arī ‘’Veikals-Noliktava’’. Veikali ir atvērti Talsos, Kandavā, Valdemārpilī, Aizputē un Liepājā. Uzņēmuma tirdzniecības platība ir sasniegusi 3975m2.

Uzņēmums strādā pie tā, lai varētu piedāvāt speciāli atlasītas preces un plašu, daudzveidīgu sortimenta izvēli, kas atbilst dažādām klientu vajadzībām.

Mūsu veikalos pieejamā prece ir unikāla ar to, ka ir pieejama vienā eksemplārā, ar Skandināvu un Eiropas valstu kvalitāti.

SIA „SKANDINĀVS” veikalos, sev vajadzīgo un kāroto, par zemām cenām atradīs ik viens, tai skaitā arī daudzbērnu ģimenes, studenti, ceļotāji, kolekcionāri, mākslinieki un uzņēmēji. „SKANDINĀVS” vārds lielai daļai kurzemnieku jau sen vairs nav svešs. Mūsu veikalus apmeklē ne viens vien Latvijā un pasaulē atpazīstami cilvēki.

Uzņēmums sadarbojas ne tikai ar privātpersonām, bet arī ar juridiskām personām, kulturas un valsts iestādēm. Uzņēmums piedāvā sadarbību arī vairumtirdzniecības klientiem, kā arī sniedz atbalstu trūcīgajiem,maznodrošinātajiem un daudzbērnu ģimenēm.

Katrs klients mums ir īpašs un gaidīts, tādēļ aicinām Jūs uz sadarbību- esam gatavi nodrošināt Tev individuālu apkalpošanu.

Sekojiet mums sociālajos medijos:

 

Jautājumu gadījumā zvanīt:

+371 26119796
+371 27067169

Matilde rokudarbi un vintāžs

About Us

„SKANDINĀVS” Ltd was founded on May 17th-2005. It was Founded by Raitis Grīvāns and Baiba Šeja.  The company started in the market with an unusually wide range of goods, which currently have grown even more. To our clients we offer – new and second-hand clothes, furniture, tableware, various everyday objects, electrical appliances, interior decorations, sporting goods, equipment for disabled people, etc., goods.

                In response to our customers demands, we have opened shops in: Talsi (3), Kandava (1), Valdemārpils (1), Aizpute (1), and Liepaja (3), reaching a sales space of approximately 4000m2.

                The company is currently working on the ability to offer deliberately selected goods and wide choice of varied assortment that meets the diverse needs of our customers.

                Majority of our offered goods are one of a kind and meet the European and Scandinavian quality standards.

                In „SKANDINĀVS” Ltd shops, everyone will be able to find, what they desire and what they need. Everyone – meaning and including people like large families, students, travelers, collectors, artists and entrepreneurs. „Skandināvs” – a name that majority of people in Kurland are already familiar with. Our shops also seem interesting to famous people in Latvia and worldwide.

                Company cooperates with individuals and with legal persons, cultural and public authorities. We have also created a distribution centre, creating an opportunity for retailers to sell our goods in their shops.

                „Skandināvs” Ltd offers various types of support to the poor, those on low income, and large families.

                Each customer is special to us and welcomed, so we are inviting you for cooperation – we are ready to support you with a unique service.

Follow us on social media:

 

If you have any questions, please call:

+371 26119796
+371 27067169

Matilde rokudarbi un vintāžs