PIEGĀDES INFORMĀCIJA

SIA ‘’Skandināvs’’ veikalā iegādātās preces tiek piegādātas klientiem visā Latvijas teritorijā, uz Jūsu norādīto adresi.

Katru piegādes variantu izskatam individuāli, lai rastu mūsu klientiem izdevīgākos risinājumus.

Par mēbeļu piegādi, mēs vienmēr iepriekš informējam telefoniski, lai vienotos par piegādes laikiem, tāpēc ir svarīgi, lai klients norāda precīzu piegādes adresi, kontakttālruni un ir sazvanāms.

 

*Ja nepieciešams piegādāt preci, kuru esat iegādājies kādā no www.skandinavs.lv,  un kuras vērtība ir lielāka par 50EUR, tad piegāde TALSU pilsētas robežās ir BEZMAKSAS.

 

* Izmaksas induviduālām piegādēm (nesaliktām kravām) par km ir 0,40€, tā ir samaksa par piegādi. (Klients apmaksā turp un atpakaļceļu).

  1. Liela apjoma vai smagiem pasūtījumiem var tikt noteikta atsevišķa piegādes maksa.
  2. Uznešana par 1 ēkas stāvu maksā 2,00Eur. Atsevišķos gadījumos (dīvāni un citas smagas un neizjaucamas mēbeles) var tikt piemērota lielāka uznešanas maksa par stāvu.
  3. Ja piegādāta tiek lielgabarīta preces, vai smagas preces (virs 40kg.), kuru auto transporta vadītājs nevar viens pats pārvietot, tad kleintam ir jānodrošina preču pieņemšana (ar krāvēju (-iem), kurš (-i) var palīdzēt pieņemt preci). Gadījumos, ja klients nevar nodrošināt krāvēju palīdzību lielgabarīta, vai smagu preču (virs 40 kg) pieņemšanai un tās izkraušanai nepieciešams papildus SIA’’Skandināvs’’ darbinieks (-ki), tad tas ir maksas pakalpojums.
  • Ātrākas piegādes ir iespējams veikt uz pilsētām, kur atrodas SIA’’Skandināvs’’ veikali (Talsos, Valdemārpilī, Kandavā,Aizputē, Liepājā)
  • Nelielu preču piegādei piedāvājam pakomāta pakalpojumus (Omniva), pakalpojuma izmaksas – 3eur. Piegāde divu dienu laikā.
  • Piedāvājam arī piegādi ar pasta starpniecību.
  1. Visi norēķini par pirkumu un preču piegādi jāveic pirms pakalpojuma saņemšanas.
  2. Par piegādes iespējām un izmaksām Jūs informēsim pasūtījuma apstrādes procesā un to ar Jums saskaņosim telefoniski pirms rēķina izrakstīšanas.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet vai rakstiet mums!